Contacteer ons

Waarschuwingsbericht

Mean Menu style requires jQuery library version 1.7 or higher, but you have opted to provide your own library. Please ensure you have the proper version of jQuery included. (note: this is not an error)

 

Adressen

VZW TEVONA

Centrale - Hazelarenlaan 12 - 3500 Hasselt
011 21 17 66
tevona@tevona.be
www.tevona.be


REGIO GENK

WOONINITIATIEVEN

Wooncentrum Drie Linden - Arbeidsstraat 72 - 3600 Genk
089 84 95 10
Kleinschalige woonvormen
• Galopinstraat - 3600 Genk
   089 38 16 26
• Peterseliestraat  - 3600 Genk
   089 84 14 65
• Hofweg 11 - 3600 Genk
   089 77 65 10

CENTRUM VOOR DAGBESTEDING

Drie Linden - Arbeidsstraat 72 - 3600 Genk
089 84 95 10


REGIO HASSELT

WOONINITIATIEVEN

Zonnedauw - Kempische Kaai 9 - 3500 Hasselt
011 21 13 30
De Borggraaf - Borggravevijversstraat 5 - 3500 Hasselt
011 22 69 32
Kleinschalige woonvormen
• 16 Bundersstraat 47 - 3500 Hasselt
   011 23 47 07
• Lazarijstraat 116 - 3500 Hasselt
   011 32 46 80
• Kiezelstraat 114  - 3500 Hasselt
   011 22 54 37

CENTRUM VOOR DAGBESTEDING AKTIVA

Tijdelijke huisvesting

• Genkersteenweg 1 - 3500 Hasselt
   011 23 48 12
• Bedrijfsstraat 19 - 3500 Hasselt
   011 37 70 29


REGIO ZUIDOOST-LIMBURG

WOONINITIATIEVEN

Wooncentrum - Iers Kruisstraat 54 – 3770 Riemst
012 45 12 91
Huis 52 – Iers Kruisstraat 54 – 3770 Riemst
012 45 12 91
Seniorie - Iers Kruisstraat 54 – 3770 Riemst
012 45 12 91
Hoge Dries -  Hoogveldstraat 2 – 3700 Tongeren (Koninksem)
012 23 43 85

CENTRA VOOR DAGBESTEDING

• Dagcentrum Oostheuvel - Iers Kruisstraat 54 – 3770 Riemst
   012 45 12 91
  Afdeling Grensweg – Pastoor Counestraaat 2 – 3770 Riemst
   012 44 12 45
• Arbeidscentrum Lafelt – Iers Kruisstraat 54A – 3770 Riemst
   012  45 64 71


AMBULANTE DIENSTEN

• Armand Hertzstraat 23 - 3500 Hasselt
   011 37 87 44
• Wijkcentrum Kolderbos – Priesterhaagstraat 32 – 3600 Genk
   089 79 14 16


OVERKOEPELENDE INITIATIEVEN

Kortverblijf - Borggravevijversstraat 5 - 3500 Hasselt
011 22 69 32
Muziekcentrum & Kunstatelier - Bedrijfsstraat 19 - 3500 Hasselt
011 37 70 29

 

 

Contactpersonen

Directie
Ann Willen           algemeen directeur                       011 21 17 66    ann.willen@tevona.be
Nadia Stoces      directeur kwaliteit & innovatie     011 14 01 37    nadia.stoces@tevona.be

Sociale dienst
• Intakeverantwoordelijke regio Hasselt en Genk/kortverblijf
   Vanessa Kriekels                         011 14 01 27       vanessa.kriekels@tevona.be
• Intakeverantwoordelijke regio Zuidoost-Limburg/begeleid werken
   Kristel Lambrechts                      011 14 01 28       kristel.lambrechts@tevona.be
• Intakeverantwoordelijke begeleid wonen en rechtstreeks toegankelijke hulpverlening
   Marita Bosch                                011 14 01 30       marita.bosch@tevona.be
• Interne sociale dienst regio Genk
   Griet Swerts                                 089 84 95 10        griet.swerts@tevona.be
• Interne sociale dienst regio Hasselt
   Anny Lemmens                            011 14 01 29        anny.lemmens@tevona.be
• Interne sociale dienst regio Zuidoost-Limburg
   Tiny Vandewaerde                      012 45 12 91         tiny.vandewaerde@tevona.be

Stagiairs
Valerie Witters       089 84 95 10       valerie.witters@tevona.be

Muziekcentrum
Cindy Peeters   011 37 70 29      cindy.peeters@tevona.be

Kunstatelier
Youri Leroi        011 37 70 29       youri.leroi@tevona.be

Fondsenwerving
Lieve Declerck   011 14 01 32      lieve.declerck@tevona.be

Design: Kerfuffle.be